Artyści
Piotr Szymański

Artyści na Wasze wesele

Saksofon / Skrzypce / Wokal

Patrycja Rutkowicz

Patrycja Rutkowicz

WokalPL / DE / EN

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku filologia germańska, studentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności musical. Śpiewem interesuje się od dziecka. Dodatkowymi zainteresowaniami są taniec, aktorstwo oraz nauka języków obcych. Współpracowała z teatrem Uckermärkische Bühnen Schwedt w Niemczech. Oprawa muzyczna Warszawa, jak i na terenie całej Polski sprawdzi się zarówno podczas ceremonii w kościele, jak i w Urzędzie Stanu Cywilnego czy w plenerze.

Małgorzata Filiczkowska

Małgorzata Filiczkowska

WokalPL / EN

Gosia Filiczkowska to uzdolniona, młoda wokalistka o ciepłej barwie głosu, dla której muzyka od najmłodszych lat była inspiracją do życia. Brała udział w różnych projektach muzycznych i festiwalach piosenki, a także kontraktach zagranicznych w Japonii, Chinach, Francji, Malediwach oraz ZEA. Zaśpiewała na ponad 200 ślubach, weselach i imprezach w Polsce i zagranicą nabierając doświadczenia, którym pragnie dzielić się z innymi. Dziś uprzyjemni każdą imprezę okolicznościową na terenie całej Polski. Wesela, śluby, studniówki, imprezy integracyjne, firmowe, konferencje, festyny, czy też pikniki. Jej specjalizacją są „małe recitale”, podczas których stanowi tło muzyczne w restauracjach i kawiarniach. Śpiewa w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Dysponuje różnorodnym repertuarem muzycznym od „Ave Maria” Schuberta, śpiewanego podczas ślubów, po lata 70’80’90-te, aż po nowości z ostatnich list przebojów. Oprócz tego wokalistka prowadzi również imprezy dla gości zagranicznych w języku angielskim, a świetny kontakt z publicznością, profesjonalne przygotowanie muzyczne i dobór repertuaru zawsze gwarantują dobrą zabawę. Oprawa muzyczna ślubu na najwyższym poziomie.

Sławek Jankowiak

Sławek Jankowiak

Saksofon

Saksofonista mazowieckie, trochę̨ samouk, trochę̨ z wykształcenia. Muzyk sesyjny, nauczyciel i entuzjasta muzyki improwizowanej. Edukację i doświadczenie sceniczne zdobywał na wydziale jazzu i muz. estradowej w Bednarskiej, w warszawskich klubach jazzowych i rozrywkowych oraz na warsztatach i festiwalach muzycznych (min. Warsztaty Jazzowe Puławy, Urbanator Days, ChoJazz) Obecnie współpracuje z wieloma warszawskimi dj-ami i zespołami rozrywkowymi. Czerpie inspirację zarówno z muzyki jazzowej( swing, blues, funk, soul) jak i szeroko pojętej muzyki współczesne i muzyki świata (electro, pop, hip-hop, folk, etno itp.) Saksofon na weselu to doskonały sposób na to, aby podkreślić wyjątkowość tego jedynego dnia w życiu.

Konrad Jagiełło

Konrad Jagiełło

Saksofon

Saksofon to jego najlepszy przyjaciel, bez niego nie potrafi się obyć, a pomocnikami są flet, klarnet i akordeon. Ma za sobą lata Szkół Muzycznych, Warsztatów kursów, i lekcji z sławnymi Jazzmanami. Ceni sobie profesjonalizm lecz podchodzi do niego z uśmiechem i dystansem do siebie. Przez wiele lat współpracuje z dj-ami, zespołami, big bandami, i orkiestrami. Największą frajdę sprawia mu jazz i muzyka rozrywkowa (swing, blues, bebop, ballady). Poznaj wyjątkowy klimat, który stworzy saksofon w rękach tego wybitnego artysty na Twoim weselu!

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Piotr Szymański