Piotr Szymański

DJ na wesele w Warszawa

Z pasji do muzyki

Początki

Jak to się zaczęło? Początki

Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem w wieku 17 lat. Przez 8 lat grałem w klubach, a następnie przeniosłem się na wesela oraz eventy, które prowadzę do tej pory. Wiem dobrze, jak zorganizować dobrą zabawę na weselu, i jaki repertuar muzyczny dobrać, by spełnić oczekiwania Pary Młodej oraz gości. Muzyka podczas ceremonii ślubnej jest jednym z najważniejszych aspektów, to od niej bowiem zależy, jak nasi goście będą się bawić i jak zapamiętają nasze wesele. Ważne są nie tylko utwory, jakie będą grane w czasie porywających tańców, ale także ten, przy którym Młoda Para wykona swój pierwszy taniec. Jestem osobą otwartą i kontaktową, co w mojej pracy jest szalenie istotne. Uwielbiam pracę z mikrofonem i z innymi ludźmi. Na imprezach miksuję muzykę na żywo, dzięki doświadczeniu, które wyniosłem z pracy w klubach. W tygodniu realizuję się jako Ul developer, kocham programować. Jestem również spełnionym mężem i ojcem. W wolnych chwilach spędzam aktywnie czas, biegając i grając w piłkę nożną. Zapraszam Cię do siebie i do naszej wspólnej zabawy. Odpowiednio dobrany DJ na wesele to klucz do dobrej zabawy!

Wesele

Zorganizuj weselę na miarę Twoich marzeń

Nie jest tajemnicą to, że większość osób przychodzi na wesele z dwóch powodów. Po pierwsze, aby dobrze się najeść, a po drugie, aby się wytańczyć, a więc ich ogólne zadowolenie jest zazwyczaj podyktowane satysfakcją z tych dwóch elementów. Wybierając oprawę muzyczną na wesele kierujmy się naszym własnym gustem i oczekiwaniami, jednak weźmy również pod uwagę gości, którzy pojawią się na uroczystości – jeśli towarzystwo będzie mieszane zadbajmy o to, by w repertuarze pojawiły się piosenki nowsze, ale i starsze. Nie wiesz, od czego zacząć wybór oprawy muzycznej? Nie masz pojęcia, na co zwrócić uwagę? Jakiego DJ-a na wesele wybrać? Zastanawiasz się, ile bierze DJ za wesele w Twoim mieście? Omów z nami kwestię wyboru muzyki weselnej i poznaj cennik DJ na wesele. Podczas wstępnej konsultacji weselnej, poznamy Twoje oczekiwania, dowiemy się, w jakim klimacie chcecie zorganizować wesele i wspólnie ustalimy najlepszy repertuar weselny.

Zarezerwuj oprawę muzyczną na terenie całej Polski i już dziś umów się na konsultację. DJ na wesele warszawa dostępne terminy – sprawdź!

Lorem ipsum
Opinie

Z przyjemnością polecamy Piotra. Świetnie poprowadził nasze wesele. Goście bawili się od początku do samego końca, mimo bolących nóg. Kontakt z Piotrem bardzo sprawny - przede wszystkim otwarty na wszystkie nasze propozycje. Co ważne, nie narzucał i nie robił nic czego wcześniej wspólnie nie ustaliliśmy. Goście podczas zabawy bardzo chwalili Piotra oraz repertuar. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie - jeszcze raz gorąco polecamy!

Daria i WojciechWarszawa

Opinie

Spotify

Poznaj moją playlistę!

Chcesz dowiedzieć się, czego najczęściej słucham na Spofity? Poznaj listę moich ulubionych wykonawców i utworów. Bądź na bieżąco z tym, co jest na topie!

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Piotr Szymański